آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
از میان حدود 200 نفر داوطلب، جمع زیر با بررسی دقیق پرسشنامه ها، سوابق رصدی و در مواردی پس از مصاحبه تلفنی با رصدگران پذیرفته شدند. به دلیل اینکه حدود %70 داوطلبان برای شرکت در رقابت، ثبت نام خود را به دو روز پایانی مهلت تعیین شده موکول کردند، متاسفانه کار بررسی فرم های ثبت نام در دبیرخانه رقابت صوفی به فرایندی زمان بر تبدیل شد و از این رو اسامی پذیرفته شدگان در رقابت با سه روز تأخیر منتشر می گردد.

اسامی منتشر شده در فهرست زیر به معنی ثبت نام نهایی نیست.

 

برای انجام ثبت نام نهایی مراحل زیر سپری می شود:

برای انجام ثبت نام نهایی کافیست مبلغ ثبت نام شرکت در رقابت صوفی

1- پرداخت مبلغ ثبت نام به حساب بانکی انجمن نجوم و ارسال اسکن رسید بانکی به نشانی الكترونیك این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید عدم ارسال اسکن رسید بانکی یا اطلاعات آن تا 18مرداد به معنی انصراف شرکت کننده از حضور در رقابت صوفی است. مبلغ ثبت نام برای اعضای شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران 35000 تومان و برای غیر اعضا 42000 تومان است. این مبلغ به حساب جاری شماره ۲۳۶۵۵ بانک تجارت، شعبه انقلاب/فلسطین (کد 00۱۸۵) به‌نام انجمن نجوم ایران بایستی واریز گردد. ارائه وجه واریزی به صورت حضوری در دفتر انجمن نجوم و یا در روز رقابت ممکن نیست. افرادی كه عضو شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران هستند، حتما شماره عضویت خود را در ایمیلی که اسکن رسید بانکی را ارسال می کنند، ذکر نمایند.

*** تذکر: اطلاعات ارائه شده در فرم ثبت نام که رصدگر پر کرده است باید درست و مطابق واقعیت باشد و رصدگر قوانین شرکت در ماراتن مسیه ایران و رعایت اخلاق و نظم کار گروهی را برای هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه بپذیرد.

 2- تکمیل اطلاعات ناقص برخی شرکت کنندگان در فرم ثبت نام که این موضوع از طریق ایمیل به اطلاع آنها رسیده است. برخی از این شرکت کنندگان عکس پرسنلی مناسبی ارسال نکرده اند، یا به درستی مشخص نکرده اند که با چه ابزاری به طور قطعی قصد شرکت در رقابت دارند، یا این که اگر به صورت گروهی قصد شرکت دارند، وضعیت گروه و همگروهی های خود را به درستی مشخص نکرده اند. این پذیرفته شدگان اگر قصد انصراف از حضور در رقابت را ندارند، بایستی این اطلاعات ناقص را تا پایان روز 18مرداد تکمیل کرده و همراه با اسکن رسید بانکی، از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به اطلاع دبیرخانه سومین رقابت صوفی برسانند تا ثبت نامشان در رقابت کامل شود.

3- شرکت کنندگان در سعادت شهر بایستی اصل رسید بانکی خود، که پشت آن را نام نویسی و امضا کرده اند به همکاران پذیرش رقابت صوفی ارائه کنند.

 

حامیان برگزاری سومین رقابت صوفی

 

 

فروشگاه ایران اپتیک

 

 

 

موسسه آسمان و طبیعت پارس

 

 

 

 

 

ماهنامه نجوم

 

 

 

 

ماهنامه صنایع هوافضا

 

پایگاه اطلاع رسانی ستاره پارسی

 

اتوبوس اختصاصی شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران برای سفر گروهی زمینی به سعادت شهر

اولویت سفر به شیراز و سعادت شهر، سفر هوایی است. اما با توجه به اینکه بسیاری از شرکت کنندگان ممکن است موفق به رزرو و تهیه بلیت نشوند، لذا برای اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان، روشی برای سفر، بجز سفر زمینی متصور نیست.

اتوبوسی که دبیرخانه سومین رقابت صوفی برای سفر به سعادت شهر تدارک خواهد دید تنها در اختیار کاروان اعزامی منجمان آماتور به این شهر است و سرنشینان آن با آسودگی بیشتری سفر خواهند کرد. این اتوبوس ساعت 17 روز یکشنبه 25 مرداد از تهران حرکت خواهد کرد و پس از گذر از شهرهای قم، کاشان و اصفهان، صبح دوشنبه 26 مرداد به پاسارگاد خواهد رسید. شرکت کنندگان از استان های شمالی و شمال شرقی و شمال غربی کشور می توانند مستقلاٌ یا با همراهی منجمان آماتور شهر یا استان خود به تهران سفر کنند و از تهران به کاروان اعزامی رقابت صوفی از تهران بپیوندند.

هزینه سفر با این اتوبوس جداگانه دریافت خواهد شد. همچنین هزینه صرف غذا و صبحانه در بین راه (در مسیر رفت و برگشت از تهران به پاسارگاد) بر عهده خود شركت كنندگان است. اما هزینه اسکان، غذا و کلیه نقل و انتقالات به مدت 4 روز در پاسارگاد و شیراز، چه برای شرکت در رقابت و چه برای بازدید و گردشگری در استان بر عهده حامیان و برگزار کنندگان سومین رقابت صوفی خواهد بود.

 شرکت کنندگانی که مایلند با این اتوبوس به سعادت شهر سفر کنند و یا بار مربوط به تلسکوپ خود را با آن به پاسارگاد بفرستند، برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09329351581 (خانم مبرا) تماس بگیرند. 

اطلاعات بیشتر

سومین رقابت صوفی در تاریخ 27 و 28 مرداد 1388 (سه شنبه و چهارشنبه) در سعادت شهر شهرستان پاسارگاد در استان فارس برگزار می شود. طبق برنامه ریزی انجام شده درصورتی ابری شدن آسمان در شب برگزاری رقابت، اجرای برنامه رقابت به فردای آن روز یعنی 28 و 29 مرداد (چهارشنبه و پنجشنبه) موكول می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهرستان پاسارگاد، اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سعادت شهر، اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجموعه میراث جهانی پاسارگاد، اینجا کلیک کنید.

برای بررسی وضعیت آب و هوای پاسارگاد در روزهای باقی مانده تا رقابت اینجا کلیک کنید.

 همچنین در طول حضور در شهرستان پاسارگاد، برنامه‌های ویژه گردشگری در منطقه و نیز شیراز به همراه كارگاه‌ آموزشی تدارك دیده شده است. برای كسب اطلاعات بیشتر از جزئیات برنامه‌ها و نحوه حضور در پاسارگاد منتظر اطلاعیه های بعدی باشید.

بدین منظور لازم است شركت كنندگان در طی روز‌های باقیمانده تا زمان شروع رقابت‌ها هر روز به وبسایت انجمن نجوم ایران – شاخه آماتوری www.asiac.ir مراجعه و ایمیل‌های خود را نیز چك كنند.

شرکت‌کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با پست الکترونیک دبیرخانه سومین رقابت صوفی به نشانی زیر تماس بگیرند: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

برای دریافت فهرست اسامی اولیه پذیرفته شدگان در قالب فایل Word اینجا کلیک کنید.

 

 

 


  منبع : www.asiac.ir

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101

    ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101 عکاس: خسرو جعفری زاده ستاره‌ای در همین نزدیکی منفجر شده است و تمام تلسکوپ‌ها برای رصد آن تغییر جهت می‌دهند.[…]

  • آنالما

    آنالما عکاس: پریسا باجلان آنالما شکلی است به صورت عدد هشت لاتین کشیده که با ترسیم موقعیت دقیق، یاعکسبرداری از قرص[…]

  • شَفَق قُطبی

    شَفَق قُطبی عکاس:پریسا عابری شَفَق قُطبی یکی از پدیده‌های جوی کرهٔ زمین است. شفق قطبی پدیدهٔ ظهور نورهای رنگین و متحرک در[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.