آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
 انجمن نجوم اِکلیل شمالی لاهیجان، به مناسبت هفته جهانی نجوم نمایشگاه و کارگاه ستاره شناسی برگزار می نماید.
 

 این برنامه در روزهای پنجشنبه و جمعه 7و8اردیبهشت در پارک بعثت لاهیجان برگزار می شود. نمایشگاه این برنامه شامل غرفه های معرفی کتابهای نجومی، نمایش پوسترهای زیبای نجومی، معرفی جدیدترین نرم افزار و فیلم ها با موضوع فضا و ستاره شناسی، فروش گردونه و محصولات نجومی، و غرفه ی مخصوص نقاشی کودکان می باشد.


همچنین ماسبقه نجومی و همچنین ارسال بلوتوثی اطلاعات شامل (عکس، کتاب الکترونیکی و فیلم کوتاه نجومی) از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه خواهد بود.  همچنین در کنار این نمایشگاه، کارگاه رصدی لکه های خورشیدی، ساعتهای آفتابی و همزمان با غروب آفتاب رصد سیارات و صور فلکی از برنامه های رصدی این کارگاه خواهد بود. بازدید از این نمایشگاه و کارگاه رصدی از ساعت 9صبح الی 21 و برای عموم آزاد و رایگان است.


انجمن نجوم اِکلیل شمالی لاهیجان

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101

    ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101 عکاس: خسرو جعفری زاده ستاره‌ای در همین نزدیکی منفجر شده است و تمام تلسکوپ‌ها برای رصد آن تغییر جهت می‌دهند.[…]

  • آنالما

    آنالما عکاس: پریسا باجلان آنالما شکلی است به صورت عدد هشت لاتین کشیده که با ترسیم موقعیت دقیق، یاعکسبرداری از قرص[…]

  • شَفَق قُطبی

    شَفَق قُطبی عکاس:پریسا عابری شَفَق قُطبی یکی از پدیده‌های جوی کرهٔ زمین است. شفق قطبی پدیدهٔ ظهور نورهای رنگین و متحرک در[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.