آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
 در سومین جشنواره ملی حرکت ویژه انجمن های علمی دانشجویی سراسر کشور  انجمن نجوم آسمان کویر دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل حائز  رتبه های، انجمن برتر کشوری، دبیر انجمن برتر کشوری، مجله برتر کشوری، گروه مهندسی انجمن برتر کشوری گردید.  در سومین جشنواره ملی حرکت ویژه انجمن های علمی دانشجویی سراسر کشور  انجمن نجوم آسمان کویر دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل حائز  رتبه های، انجمن برتر کشوری، دبیر انجمن برتر کشوری، مجله برتر کشوری، گروه مهندسی انجمن برتر کشوری گردید. که این موفقیت را به تمامی اعضای انجمن و دانشجویان و تمامی دوستداران زیبایی های آسمان تبریک عرض میکنیم.

به امید کسب موفقیت های روز افزون با همکاری و مساعدت تمامی اعضای انجمن و حامیان دانشگاهی انجمن نجوم آسمان کویر

 

در ادامه مطلب مفصل تر در این رابطه بحث شده است که شما را به بازدید از آن دعوت میکنیم...

 

 

1..اول

این جشنواره با هدف مستندسازی آثار و تولیدات علمی ، مدیریت دانش و منابع اطلاعاتی تولید شده توسط انجمن‌های علمی دانشجویی ، معرفی و قدردانی از انجمن‌های علمی دانشجویی برتر و رتبه بندی آنها و ثبت و انتقال تجارب این انجمن‌ها برگزار شده است.

افشین متقی افزود: دو هزار و ‪ ۲۱۴‬انجمن علمی از دانشگاه‌های دولتی، پیام نور، جامع علمی كاربردی و مراكز آموزش عالی غیرانتفاعی و ‪ ۱۲۰‬غرفه از ‪۹۰‬ دانشگاه دراین جشنواره حضور دارند.

وی اظهارداشت: ‪ ۲۰۰‬میلیون و ‪ ۱۰۰‬میلیون تومان اعتبار به ترتیب از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برای برگزاری این جشنواره اختصاص یافت.

متقی گفت: شناسایی، معرفی و قدردانی از انجمن‌های علمی دانشجویی برگزیده در عرصه‌های آموزشی ، ترویجی ، پژوهشی ، فناوری ، اختراع و ابتكار، كارآفرینی، نشریات علمی دانشجویی و هم چنین شناسایی، معرفی و تقدیر از شركت‌های دانشجویی صنایع كارآفرین، مدیران مخترع پژوهشگر، خیرین برگزیده صنعت و دانشگاه و ایجاد فن بازار از جمله محورهای این جشنواره است.

وی ادامه داد: در این جشنواره به منظور تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه ، از پنج حوزه صنعتی برتر كه با انجمن‌های علمی دانشجویی همكاری خوبی داشته اند تجلیل می‌شود.

دبیر سومین جشنواره ملی حركت اظهار داشت: برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای انجمن‌های علمی در ‪ ۱۵۰‬غرفه، برگزاری ‪ ۱۰‬پانل تخصصی ، بازدید از برخی صنایع كارآفرین و ‪ ۱۵‬كارگاه آموزشی از برنامه‌های جانبی این جشنواره است.

وی اضافه كرد: در مراسم اختتامیه جشنواره حركت امسال از ‪ ۱۱۲‬انجمن علمی برگزیده و ‪ ۷۰‬نفر از روسا، معاونان فرهنگی، مدیران امور فرهنگی، مشاوران ، كارشناسان امور فرهنگی و دبیران انجمن‌های برتر دانشجویی برتر، قدردانی می‌شود.

دبیر جشنواره ملی حركت در پایان گفت: اداره كل امور فرهنگی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به عنوان متولی انجمن‌ها و دانشگاه تهران اقدام به برگزاری سومین جشنواره ملی حركت در محل دانشگاه تهران كرده است.

سومین جشنواره ملی حركت از امروز یكشنبه تا ‪ ۲۲‬اردیبهشت ماه در مكان مصلی نماز جمعه دانشگاه تهران برپا است.

2...دوم

مسوول كمیته داوران سومین جشنواره ملی حركت اعلام كرد ارزیابی اولیه آثار ارسالی به دبیرخانه در روزهای دهم و یازدهم اردیبهشت ماه به پایان رسیده است.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا از دفتر امور فرهنگی وزارت علوم، كریم پورمرجان در مرحله اولیه داوری كه با حضور كارشناسان و دانشجویان به انجام رسید آثار برگزیده برای داوری تخصصی و نهایی به اساتید مرتبط هر حوزه ارجاع داده شد.

وی افزود: در مراسم اختتامیه جشنواره از ‪ ۴۰‬برگزیده در حوزه‌های مختلف قدردانی خواهد شد و علاوه بر آن به دلیل افزایش سطح كمی و كیفی آثار، تعدادی از آنها نیز به عنوان آثار فاخر معرفی می‌شوند.

به گفته پورمرجان، قدردانی از روسای دانشگاه‌های حامی انجمن علمی دانشجویی، معاونان دانشجویی، مدیران فرهنگی، استدان مشاور و كارشناسان برگزیده در زمینه فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی نیز در برنامه اختتامیه سومین جشنواره حركت پیش بینی شده است.

جشنواره ملی حركت ‪ ۲۰‬لغایت ‪ ۲۲‬اردیبهشت ماه با حضور بیش از ‪ ۴۰۰‬نفر از دانشجویان فعال در انجمن‌های علمی دانشجویی از ‪ ۸۰‬دانشگاه كشور در مصلی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

در جشنواره سوم،علاوه بر ارائه آثار در محیط نمایشگاهی، برگزاری دوره‌های آموزشی برای دانشجویان و كارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی، بازدید دانشجویان از بخش‌های صنعتی به همراه جلسات پرسش و پاسخ نیز درنظر گرفته شده است.

 

3..سوم

اختتامیه سومین جشنواره ملی حرکت با حضور مسوولان وزارت علوم، دانشجویان و مسوولان برخی از وزارتخانه ها صبح امروز در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم از 63 انجمن علمی دانشجویی دانشگاهی، پنج شرکت خصوصی و دولتی و سه اتحادیه بزرگ انجمن علمی دانشجویی تقدیر شد.

بر اساس این گزارش، 6500 طرح به کمیته داوران انجمن های علمی ارایه شده بود که طرح های برگزیده با در نظر گرفتن میزان تاثیر گذاری و کاربردی شدن طرح‌ها ، داشتن تاییدیه علمی، مستندسازی دستاوردها، ارزشمندبودن طرح، کسب رتبه علمی کشوری و... انتخاب شدند.

همچنین با آسیب شناسی که از انجمن های علمی صورت گرفت، نتایجی استخراج شد که می توان به ، تقویت انجمن های علمی ، جهت دار شدن فعالیت های علمی ، ایجاد قطب های علمی، گسترش مراکز مهارتی پیشرفته ، انتشار نشریات دانشجویی به صورت متمرکز ، تجاری سازی طرح ها و منطقه ای و بین المللی شدن این جشنواره اشاره کرد.

انجمن نجوم آسمان کویر با ارسال فرم های شرکت در جشنواره حرکت و اعلام حضور خود با تمامی افتخارات و فعالیت های انجام شده توسط تمامی اعضای فعال خود و برگزاری کارگاه آموزشی عجایب نجوم در زمان برگزاری جشنواره و اطلاع رسانی کامل از فعالیت های انجمن به بازدید کنندگان نمایشگاه...

                                                توانست نائل به کسب مقام 

انجمن برتر افتخار آفرین کشوری 

دبیر انجمن برتر کشوری 

مجله برتر کشوری

گروه مهندسی / مخترع برتر کشوری

                                                                                                           گردد.

 

حضور فعال نشریات و دستاورد های انجمن در جشنواره حرکت

 

 

 

 

 

 

حکم ها و مقام های کسب شده توسط انجمن نجوم آسمان کویر

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

banner eyepeacc

celestron banner 02

iranoptic 03

تصویر روز

خبرخوان یافت نشد

تالار گفتگو

خبرخوان یافت نشد
رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.