آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
هشتمین باشگاه نجوم گنبد کاووس در محل سالن همایش های کانون پرورش فکری شماره 2 گنبد برگزار  شد .

این باشگاه با پخش قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران و همچنین کلیپ زیبایی که جناب آقای کر در خصوص فعالیت های انجمن نجوم نجما تهیه کرده بودند آغاز شد.در ادامه آقای یاشار یوسف نژاد آخرین اخبار نجومی را ارائه کرد، سپس کلیپ آخرین عکس های نجومی که توسط خانم سارا رادفر گردآوری و تهیه شده بود پخش شد.

سمینار علمی این باشگاه را خانم هنا کوشکباغی با موضوع روانشناسی فضانوردان ارائه شد که مورد توجه و تشویق گرم حضار قرار گرفت.دیگر برنامه های هشتمین باشگاه نجوم گنبد کاووس میتوان به ارائه جوایز به برگزیدگان دوره های آموزشی المپیاد و پیشرفته، و مصاحبه تلفنی با جناب آقای سید محسن قاضی میرسعید (عضو کمیته استهلال دفتر مقام معظم رهبری و رکوردار هلال) اشاره کرد.

اما مناظره علمی آخرین برنامه باشگاه برنامه جدیدی بود که قرار است از این پس نیز ادامه یابد. این مناظره مابین گروه مخالف (خانم کهساری و یوسفیان) و گروه موافق (آقای کر و یوسفی) و در خصوص بشقاب پرنده ها و موجودات فضایی برگزار شد که مورد اقبال قرار گرفت.

  شایان ذکر است نهمین باشگاه نجوم گنبد کاووس در 29  مرداد ماه برگزار خواهد شد .

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

banner eyepeacc

celestron banner 02

iranoptic 03

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.