آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
عکس پیوست را در بامداد روز سه شنبه گرفتم. بنا داشتم از مقارنه ماه و زهره عکس بگیرم اما یادم آمد که ایستگاه فضائی بین المللی هم در بامداد امروز از قدر -2 خواهد درخشید.
را رسیدن سالروز شهادت امام صادق علیه السلام را تسلیت گفته و امیدوارم نام ما در فهرست محبین و علاقمندان به آن حضرت ثبت شود.
عکس پیوست را در بامداد روز سه شنبه گرفتم. بنا داشتم از مقارنه ماه و زهره عکس بگیرم اما یادم آمد که ایستگاه فضائی بین المللی هم در بامداد امروز از قدر -2 خواهد درخشید. خودم را برای عکاسی از این ساخته ی دست بشر آماده کردم. در خبرهای شب قبل ، شنیده بودم که سفینه شاتل از ایستگاه بین المللی جدا شده اما تصور نمیکردم بتونم اون رو ببینم. وقتی در بامداد امروز ایستگاه بین المللی در آسمان ظاهر شد ، دیدم سفینه شاتل هم با فاصله ای اندک به دنبال آن در حال حرکت است. منظره ای استثنائی و فوق العاده بود. چیزی که به هیجان این موضوع اضافه می کرد این بود که این دو ، از نزدیک دنباله دار هولمز عبور می کردند

 این عکس را به محضر امام صادق علیه السلام تقدیم میکنم

 

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

banner eyepeacc

celestron banner 02

iranoptic 03

تصویر روز

خبرخوان یافت نشد

تالار گفتگو

خبرخوان یافت نشد
رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.