آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
 پس از برگزاری اولین جشنواره ساعت‌های آفتابی و توسعه آن در سطح ملی برای برنامه‌های آتی، جشنواره دوم در تاریخ 30 خرداد 1386 برگزار شد. امسال نیز همانند سالیان گذشته، جشنواره‌ی ساعتهای آفتابی با هدف احیای سنت ساخت و استفاده از ساعت‌های آفتابی، برنامه‌ریزی خود را مطابق با راهبردهای مطرح در سال جهانی نجوم آغاز نموده است تا در اقدامی فراگیر به اجرای كارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی ساعت‌های آفتابی و اجرای سومین جشنواره در تاریخ 31 خرداد سال 1388 نماید.
به موجب این برنامه، شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران از تمامی سازمان‌ها، گروه‌ها و افراد علاقمند دعوت می‌نماید تا طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی خود را به آدرس زیر ارسال دارند.
 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
یا
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
ضمناً وب سایت آسمان شب ایران بخشی را در وب سایت برای این جشنواره تدارک دیده که تمامی اطلاعات مورد نیاز برای ساخت ساعت آفتابی و بخش خبر رسانی محل برگزاری این جشنواره در شهرهای مختلف، برای شما علاقه مندان وجود دارد.
 
مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101

    ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101 عکاس: خسرو جعفری زاده ستاره‌ای در همین نزدیکی منفجر شده است و تمام تلسکوپ‌ها برای رصد آن تغییر جهت می‌دهند.[…]

  • آنالما

    آنالما عکاس: پریسا باجلان آنالما شکلی است به صورت عدد هشت لاتین کشیده که با ترسیم موقعیت دقیق، یاعکسبرداری از قرص[…]

  • شَفَق قُطبی

    شَفَق قُطبی عکاس:پریسا عابری شَفَق قُطبی یکی از پدیده‌های جوی کرهٔ زمین است. شفق قطبی پدیدهٔ ظهور نورهای رنگین و متحرک در[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.