آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
چهاردهمین باشگاه ماهانه انجمن آسمان مهر خراسان جنوبی در روز جمعه 1388/10/25  از ساعت 17 الی 19 در سالن اجتماعات سازمان بهزیستی خراسان جنوبی، برگزار شد.
در این باشگاه که همچون گذشته ، در آخرین آدینه ماه برگزارگردید ، پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم ، سرکار خانم خسروی مطالبی پیرامون کهکشان¬ها، انواع آنها و تاریخچه‌ی کوتاهی از آنها ارائه دادند. در ادامه مطالبی در زمینه‌ی نظریه‌ی مهبانگ (بیگ بنگ) و چگونگی تشکیل عالم ، منظومه شمسی و کره زمین توسط آقای علی علیزاده به زیبایی و به طور کامل بیان شد.
پس از بازه‌ی استراحتی کوتاه که با پذیرائی، ثبت نام از افراد علاقه‌مند و ارائه‌ی هشتمین ماهنامه مهان مهر به علاقه‌مندان همراه بود ، جناب آقای مصطفی علیزاده جدیدترین اخبار ماه و رخدادهای ستاره‌شناسی از جمله خورشید گرفتگی 25 دی ماه، مریخ نورد کنجکاوی و دیگر اخبار را همراه با نمایش تصاویر و فیلم‌هایی به اطلاع علاقه‌مندان به این علم رساندد و این باشگاه در ساعت 19:30 به کار خود پایان داد.
 
 
 
 
مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

banner eyepeacc

celestron banner 02

iranoptic 03

تصویر روز

خبرخوان یافت نشد

تالار گفتگو

خبرخوان یافت نشد
رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.