آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
پروژه ی شب های گالیله ای در اراک طبق اعلام قبلی در طی سه شب متوالی همگام با تمامی گروه های بین المللی برگزار شد. در واقع برگزاری موفق این پروژه را می توان نتیجه ی یک کار گروهی هماهنگ دانست چراکه علاوه بر بیست حامی اصلی برای این پروژه، کمیته ای شش نفره مسئولیت برگزاری این پروژه را بر عهده گرفت که با استقبال بسیار زیاد عموم مردم رو به رو شد

 


روابط عمومی انجمن ستاره شناسی دبران اسامی اعضای کمیته برگزار کننده شب های گالیله ای در اراک را پگاه قربانی, صبا صفری, سعید کمانی, احمد الستی, رامین انزلچی, پرهام وفایی معرفی کرد لازم به ذکر است از احمد الستی دبیر برگزاری این پروژه و سعید کمانی هماهنگ کننده این پروژه تشکر ویژه ای کنیم.


برنامه های شب اول این پروژه به سخنرانی و رصد عمومی در پژوهشسرای دانش آموزی خلیج فارس ختم شد و شب دوم همراه با جامعه ی نجومی استان مرکزی (به سرپرستی ساجد نیک مهر) در پارک امیرکبیر میزبان مردم خوب اراک بودیم. علاوه بر این در شب سوم با یک ویژه برنامه مخصوص به توضیح اسلاید منتخب عکس های نجومی و رصد عمومی در دبستان استقلال پرداختیم که استقبال فوق العاده ای نیز از این برنامه شد.


در آخر بر خود لازم می دانیم از سازمان دانش آموزی استان مرکزی, پژوهشسرای دانش آموزی خلیج فارس,جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی اراک, مدیریت و پرسنل دبستان استقلال, مدیریت و پرسنل پارک امیرکبیر, انجمن ستاره شناسی دبران, انجمن ستاره شناسی خلیج فارس, انجمن ستاره شناسی آندرومدا, انجمن ستاره شناسی ونوس, انجمن ستاره شناسی برساوش, انجمن نجوم گلبرگ, ماهنامه شباهنگ, ماهنامه اینترنتی آندرومدا, خبرگزاری فارس, خبرگزاری پانا, خبرگزاری ایرنا, آسمان شب ایران, آسمان تاریک ایران, آستروتلک و روزنامه جام جم به عنوان حامی های اصلی این برنامه؛ تشکر و قدردانی ویژه ای را انجام دهیم. امید است تا این لحظه سال جهانی نجوم برای تمامی علاقه مندان به این علم زیبا؛ سالی پربار بوده باشد


کمیته برگزار کننده شب های گالیله ای در اراک
خبرنگار آسمان شب ایران
www.nightsky.ir

نویسنده: خبرنگار آسمان شب ایران

خبرنگار آسمان شب ایران www.nightsky.ir

banner eyepeacc

celestron banner 02

iranoptic 03

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.