آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی

 برنامه‌های گوناگونی در دهه‌ی فجر از طرف انجمن‌های ستاره‌شنای برگزار می شود. برپایی نمایشگاه، سمینار، رصدهای همگانی و ... از جمله‌ی این برنامه‌ها است. در ادامه‌ی خبر مکان برگزاری اینگونه برنامه‎ها رامشاهده خواهید نمود. ( به روز شده در 17 بهمن )

 
اهواز 
 برای چندمین بار انجمن ستاره‌شناسی اهواز اقدام به برپایی غرفه در برنام‌های مختلف شهر اهواز نموده است. این بار انجمن ستاره شناسی اهواز به عنوان برگزار کننده‌ی غرفه‌ی ستاره شناسی و برنامه‌های رصد همگانی در نمایشگاه دهه‌ی فجر حضور دارد. این نمایشگاه از روز 16 بهمن‌ ماه افتتاح و تا روز 26 بهمن ماه ادامه خواهد یافت. محل برگزاری نمایشگاه اهواز، کیانپارس، پارک ساحلی دولت، کتابخانه‌ی مرکزی اهواز، راهروی سمت راست است. از تمامی علاقه‌مندان دعوت می شود از غرفه بازدید نمایند.
 
برای اطلاعات بیشتر به www.ahvazastro.com مراجعه نمایید
 

 اراک
 

به اطلاع کلیه علاقمندان به نجوم می رساند نمایشگاه کمیتۀ فرهنگی سیمرغ با حضور کلیۀ سازمانها و نهادها در استان مرکزی تحت نظر استانداری محترم استان مرکزی، در طول ایام خجستۀ دهۀ فجر با موضوع دستاوردهای سی سالۀ انقلاب اسلامی در استان، در محل نمایشگاههای بین المللی این استان برگزار می شود.
در این نمایشگاه، انجمن ستاره شناسی اراک به نمایش پیشرفتهای ستاره شناسی و دستاوردهای فضائی کشور با همکاری سازمان فضائی ایران و برخی انجمن های نجومی کشور خواهد پرداخت. غرفۀ شمارۀ 41 مربوط به این انجمن بوده که از ساعت 15 الی 19 پذیرای علاقمندان به نجوم خواهد بود. همچنین در حاشیۀ این نمایشگاه، برنامه های رصدی و پخش تصاویر نجومی برپا خواهد بود. علاقمندان می توانند گزارش روزانۀ غرفۀ انجمن ستاره شناسی اراک را از همین تارگاه پیگیری نمایند.

روابط عمومی انجمن ستاره شناسی اراک  http://arakastronomy.ir
 

دیگر انجمنها برنامه های خود را می توانند به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.
مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • هلال صبحگاهی جماد الاول ۱۴۴۴

    هلال صبحگاهی جماد الاول ۱۴۴۴ عکاس: محمد سلطان الکتابی جمادی الاول، پنجمین ماه سال هجری قمری است.جمادی‌ از ریشه ‌جمادا (جَمُدَ) به ‌معنای ‌انجماد، سرمای ‌سخت ‌و[…]

  • رد ستارگان بر فراز کاخ باستانی

    رد ستارگان بر فراز کاخ باستانی عکاس: حمیدرضا اسماعیل سخن عکاس:اینجا کاخ تچر و کاخ انحصاری داریوش اول، شاه بزرگ امپراتوری هخامنشی است. من و داریوش[…]

  • کسوف جزئی سوم آبان ۱۴۰۱

    کسوف جزئی سوم آبان ۱۴۰۱ عکاس: مهیار مرادی چافی خورشیدگرفتگی یا کُسوف یا خورگرفت، هنگامی رخ می‌دهد که سایه ماه بر بخشی از زمین بیفتد[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.