آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
بخش اول به صورت حضوری و در محل جشنواره (تهران) است. برای شرکت در این بخش با ارسال توضیحاتی مختصر درباره ابزار ساخته شده توسط شما و یا گروه شما (برای تعیین زمان، جهت و یا سایر شاخص های مرتبط) به دبیرخانه جشنواره (بر روی لوح فشرده و یا به صورت پست الکترونیک) تا 20 خرداد 1388 می توانید اقدام نمایید.
بخش دوم ارائه ساعت آفتابی و سایر ابزارهای مرتبط ساخته شده به صورت پوستر علمی است. شما می توانید به صورت انفرادی و یا گروهی در این بخش شرکت نموده و با ارسال اطلاعات دقیق طراحی و ساخت (فایل word2003) به همراه تصاویر، فیلم و ... به آدرس پستی دبیرخانه و یا پست الکترونیک جشنواره، تا 15 خرداد 1388 شرکت نمایید.

بخش سوم در قالب بهترین کشف ساعت آفتابی و با نظارت اساتید و صاحب نظران در این حوزه برگزار می گردد. شما می توانید با مطالعه و بررسی ساعتهای آفتابی و سایر المانها و ابزارهای نجومی مرتبط که تا کنون به صورت رسمی شناخته و یا معرفی نشده اند، تا تاریخ 25خرداد 1388در این بخش شرکت نمایید.

بخش چهارم مربوط به بهترین برگزاری جشن روز ساعتهای آفتابی است. نتایج این بخش پس از برگزاری جشنواره و بر اساس گزارشهای رسیده تا تاریخ 7 تیر 1388 از گروه های مختلف برگزار کننده اعلام می گردد و برندگان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

                                                           

آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان ولی عصر، خیابان بزرگمهر، پلاک 49 ، طبقه سوم، انجمن نجوم ایران

تلفکس: 66401770- 021

تلفن همراه ستاد برگزاری جشنواره ساعتهای آفتابی: 09357932751     09378004321

پایگاه اینترنتی:www.SundialsFestival.com

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101

    ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101 عکاس: خسرو جعفری زاده ستاره‌ای در همین نزدیکی منفجر شده است و تمام تلسکوپ‌ها برای رصد آن تغییر جهت می‌دهند.[…]

  • آنالما

    آنالما عکاس: پریسا باجلان آنالما شکلی است به صورت عدد هشت لاتین کشیده که با ترسیم موقعیت دقیق، یاعکسبرداری از قرص[…]

  • شَفَق قُطبی

    شَفَق قُطبی عکاس:پریسا عابری شَفَق قُطبی یکی از پدیده‌های جوی کرهٔ زمین است. شفق قطبی پدیدهٔ ظهور نورهای رنگین و متحرک در[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.