آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
 دکتر رضا منصوری، یکی از مهمترین و با ارزشترین افراد جامعه ستاره شناسی ایران پس از سالها تلاش برای به نتیجه رسیدن پروژه‌ی رصدخانه ملی ایران، برکنار شد و دکتر خسرو شاهی به جای ایشان منصوب گردید!!
 
بسیاری از افراد جامعه ستار شناسی آکادمیک و آماتوری ایران از این موضوع نه تنها خوشحال نشده اند بلکه تاسف خورده اند. آقای دکتر منصوری پایگذار ساخت رصدخانه ملی ایران، سالها به دنبال برنامه ریزی و ارتقای سطح کیفی رصدخانه ملی ایران بودند و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نکردند، اما دست آخر در طوفان عزل و نصب های بی برنامه، از سمت خود برکنار شدند. حال که سکان رصدخانه ملی به شخص دیگری سپرده شده .... حرفی برا گفتن نمانده اما چند سوال هنوز بی جواب مانده که جواب دادن به  آنها نمیتواند مرحمی بر زخم این سیستم بیمار باشد!!!
 
خسرو جعفری زاده
13 بهمن 1394
مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • آنالما

    آنالما عکاس: پریسا باجلان آنالما شکلی است به صورت عدد هشت لاتین کشیده که با ترسیم موقعیت دقیق، یاعکسبرداری از قرص[…]

  • شَفَق قُطبی

    شَفَق قُطبی عکاس:پریسا عابری شَفَق قُطبی یکی از پدیده‌های جوی کرهٔ زمین است. شفق قطبی پدیدهٔ ظهور نورهای رنگین و متحرک در[…]

  • هلال صبحگاهی جماد الاول ۱۴۴۴

    هلال صبحگاهی جماد الاول ۱۴۴۴ عکاس: محمد سلطان الکتابی جمادی الاول، پنجمین ماه سال هجری قمری است.جمادی‌ از ریشه ‌جمادا (جَمُدَ) به ‌معنای ‌انجماد، سرمای ‌سخت ‌و[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.