آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
 مرکز تحقیقات نجوم و اخترفیزیک مراغه ششمین کارگاه پیشرفته اخترفیزیک را از 19 لغایت 24 شهریور ماه سال­ جاری برگزار خواهد نمود.
 
دانشجویان و فارغ­ التحصیلان دوره ­های تحصیلات تکمیلی فیزیک (گرایشهای مختلف نجوم، کیهان شناسی، اخترفیزیک، گرانش و ...) و نیز دانشجویان کارشناسی که موفق به طی یکی از دوره­ های آموزش مقدماتی نجوم مرکز گشته­ اند، می توانند با مراجعه به صفحه فارسی سایت مرکز به نشانی http://www.riaam.ac.ir/fa و تکمیل و ارسال فرم کارگاه اقدام به   ثبت نام نمایند.
 
 
شایان ذکر است به دانشجویان شرکت کننده از طرف مرکز تحقیقات نجوم و اخترفیزیک مراغه و انجمن نجوم ایران گواهی مبنی بر شرکت در کارگاه اعطا خواهد شد.
 
فلذا ضمن ارسال فایل آگهی کارگاه به پیوست ، اطلاع رسانی مناسب برای علاقمندان نجوم و مخاطبان آن سایت موجب مزید امتنان خواهد بود.

نویسنده:

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • کسوف جزئی سوم آبان ۱۴۰۱

    کسوف جزئی سوم آبان ۱۴۰۱ عکاس: مهیار مرادی چافی خورشیدگرفتگی یا کُسوف یا خورگرفت، هنگامی رخ می‌دهد که سایه ماه بر بخشی از زمین بیفتد[…]

  • Ngc6888

    Ngc6888 عکاس: بیژن مروج الاحکامی سحابی NGC 6888 که به نام سحابی هلالی نیز شناخته می شود، یک حباب با قطر[…]

  • آسمان شب نیم کره جنوبی

    آسمان شب نیم کره جنوبی عکاس: بابک تفرشی نیم‌کره جنوبی آسمانی یا ستاره‌های آسمان جنوب (از دید بیننده زمینی) ، بخشی از یک منطقه نجومیِ[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.