آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
 انجمن ستاره شناسی اهواز با همکاری شهرداری اهواز، شهرداری منطقه 2  به منظور آگاهی بیشتر شهروندان، برنامه رصدی و آموزشی با نام شب‌های رصدی پارک جزیره را برگزار کرد. این برنامه در سه شب پیاپی برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.
با هماهنگی شهردار محترم منطقه 2 و مسئول محترم پارک، یکی از سکوهای بتونی به عنوان محل برگزاری انتخاب شد. برنامه آموزشی از ساعت 18 و رصدی از ساعت 20 آغاز و تا نیمه شب ادامه داشت. دو دستگاه از ابزارهای رصدی انجمن به همراه برشورها و تصاویر هدیه برای استفاده عموم فرآهم آمد.
 
 
 

 
در این برنامه رصدیف به طور متوسط در هر شب 400 نفر بازدید داشتند و اعضای انجمن با نشان دادن، خوشه پروین، سیاره مشتری و ماه و توصیف آسمان شب شهروندان عزیز را با دنیای زیبای ستاره شناسی آگاه می ساختند. در این برنامه حضور کودکان بسیار جالب توجه بود و قرار شد که برنامه های انجمن برای کودکان از سر گرفته شود.
 
 
 
اعضای انجمن:
تیم رصدی : خسرو جعفری زاده، میلاد جبوری عباسی
تیم آموزشی : پویا یاسین زاده، فروغ دزفولی، آتنا کشاورز
در پایان از همکاری صمیمانه شهردار محترم منطقه 2 جناب آقای مهندس حلاج دزفولی، جناب آقای شادور مسئول محترم پارک و مدیریت محترم حراست شهرداری اهواز جناب آقای دارابی کمال تشکر و قدر دانی را داریم.
 
 
 
 عکاس : پویا یاسین زاده
 
 
مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

banner eyepeacc

celestron banner 02

iranoptic 03

تالار گفتگو

21 تیر 1399

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.