آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی

مدیر فرهنگسرای آسمان نما گفت: معاون فرهنگی ورزشی و معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با حضور در رصد خانه خواجه نصیرالدین طوسی در کنار نوجوانان و جوانان علاقه مند به نجوم، به رصد ماه و سیاره های دیگر پرداختند.

حمیده حاجی غلام سریزدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: علاقمندان به علم نجوم برای دومین شب متوالی با حضور  در مركز علمی آسمان نما و رصدخانه خواجه نصیرالدین طوسی،  ماه و سیاره های چون زحل و مشتری را رصد کردند.

وی بیان کرد: ویژگی شب دوم کارگاه تلسکوپ، حضور محسن برجی معاون فرهنگی ورزشی و احمد خیری معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج کنار نوجوانان و جوانان بود که مورد توجه علاقه مندان قرار گرفت.

به گفته حاجی غلام سریزدی، دوره های تخصصی نجوم، بازدید گروهی ویژه مدارس و مهدهای کودک، عکاسی نجوم و شب های رصدی در مركز علمی آسمان نما و رصدخانه خواجه نصیرالدین طوسی بر پاست، و علاقه مندان می توانند با تماس با شماره 32215836 در این کلاس ها حضور یابند.

آدرس مركز علمی آسمان نما و رصدخانه خواجه نصیرالدین طوسی؛ عظیمیه، 45 متری بسیج (کاج) خیابان نیک نژادی، بلوار ولیعصر عج، خیابان شهید گیوه کش

10043 karaj planetarium aug 2017

10043 karaj planetarium aug 2017 2

بازدید آقایان برجی و خیری،مدیران محترم فرهنگی ورزشی ،اجتماعی از رصد شبانه

10043 karaj planetarium aug 2017 3

برگزاری جشن عید غدیر به همراه مسابقه و اهدا جوایز به كودكان

خبرنگار آسمان شب ایران
www.nightsky.ir

نویسنده: خبرنگار آسمان شب ایران

خبرنگار آسمان شب ایران www.nightsky.ir

banner eyepeacc

celestron banner 02

iranoptic 03

تالار گفتگو

09 آذر 1399

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.