آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
طبق گزارشات رسیده به دبیرخانه برگزاری این جشنواره  در تاریخ 31 خرداد ماه در چند شهر از جمله مشهد، رشت، بیرجند، برازجان، شهر ری، اصفهان،استان مرکزی و چند شهر دیگر وهمچنین در تاریخ 31 شهریور ماه همزمان با اعتدال پاییزه در شهر اردبیل برگزار گردید.
30 مهر ماه زمانیست که از سوی هیئت دبیران شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران برای برگزاری سومین جشنواره ساعتهای آفتابی در تهران تعیین شده است . علاقه مندان می توانند برای شرکت در این جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر به سایت شاخه آماتوری انجمن نجوم ایرانwww.asiac.ir  مراجعه نموده و یا در تاریخ مقرراز ساعت 11 تا 16:30 به محل برگزاری این جشنواره واقع در موزه تماشاگه زمان به آدرس : خیابان زعفرانیه (سرلشگر فلاحی) – نبش کوچه بغدادی  - پلاک 12 مراجعه نمایند.
مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101

    ابرنواختر کهکشان مارپیچی M101 عکاس: خسرو جعفری زاده ستاره‌ای در همین نزدیکی منفجر شده است و تمام تلسکوپ‌ها برای رصد آن تغییر جهت می‌دهند.[…]

  • آنالما

    آنالما عکاس: پریسا باجلان آنالما شکلی است به صورت عدد هشت لاتین کشیده که با ترسیم موقعیت دقیق، یاعکسبرداری از قرص[…]

  • شَفَق قُطبی

    شَفَق قُطبی عکاس:پریسا عابری شَفَق قُطبی یکی از پدیده‌های جوی کرهٔ زمین است. شفق قطبی پدیدهٔ ظهور نورهای رنگین و متحرک در[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.