آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
 نمایشگاه عکاسی نجومی با عنوان " چشم انداز آسمان" آثار عکاسی محمد رحیمی و محمد سلطان الکتابی از 4 تا 9 آذر ماه در مجموعه فرهنگی استاد فرشچیان اصفهان برپا میگردد.

در این نمایشگاه نزدیک به یکصد قطعه عکس از نماهایی با موضوع آسمان و چشم انداز های آسمان , طبیعت و بناها توسط محمد رحیمی و محمد سلطان الکتابی به نمایش گذاشته میشود.

افتتاحیه : 5 شنبه 4 آذر ماه 1389 از ساعت 15 تا 17

بازدید از 5 تا 9 آذر ماه همه روزه از 10 تا 13 و 16 تا 22

اصفهان - خیابان توحید - مجموعه فرهنگی استاد فرشچیان

موسسه آسمان پارس حامی برگزاری این نمایشگاه میباشد.

درباره عکاسان

محمد رحیمی عکاس آماتور آسمان و طبیعت , مدیر سایت آسمان پارس , عضو هیات دبیران شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران و عضو هیات تحریریه ماهنامه آسمان شب است. عکاسی را به صورت تجربی انجام میدهد و نزدیک به 15 سال است عکاسی آسمان  شب را نیز تجربه میکند. این دومین نمایشگاه عکس این عکاس با موضوع نجوم است. طبیعت و شب نماهای نزدیک و عکاسی از اعماق آسمان  شب در بیشتر آثار عکاسی او به چشم میخورد.بسیاری از آثار عکس این عکاس در نشریات داخلی و خارجی و همچنین وب سایت های اینترنتی داخلی و خارجی منتشر شده است.

محمد سلطان الکتابی نیز نزدیک به ده سال است عکاسی را به صورت تجربی آغاز کرده است. سلطان الکتابی نمایشگاه نخست خود را در شهر کاشان و به مناسبت سال جهانی نجوم دایر کرده و در عکسهایش به دنبال سوژه هایی همراه با نماهایی از آسمان روز و شب است. ماه در اکثر عکسهای وی جزیی جدا نشدنی از آن به شمار میرود. عکسهای زیادی از این عکاس در نشریات داخلی و سایت های اینترنتی داخلی و خارجی منتشر شده است.

 

 

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • رد ستارگان بر فراز کاخ باستانی

    رد ستارگان بر فراز کاخ باستانی عکاس: حمیدرضا اسماعیل سخن عکاس:اینجا کاخ تچر و کاخ انحصاری داریوش اول، شاه بزرگ امپراتوری هخامنشی است. من و داریوش[…]

  • کسوف جزئی سوم آبان ۱۴۰۱

    کسوف جزئی سوم آبان ۱۴۰۱ عکاس: مهیار مرادی چافی خورشیدگرفتگی یا کُسوف یا خورگرفت، هنگامی رخ می‌دهد که سایه ماه بر بخشی از زمین بیفتد[…]

  • Ngc6888

    Ngc6888 عکاس: بیژن مروج الاحکامی سحابی NGC 6888 که به نام سحابی هلالی نیز شناخته می شود، یک حباب با قطر[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.