آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
 با تلاش آقای مرتضی مرادلی و خانم اوین حمیدی، نخستین نمایشگاه نقاشی وعکاسی نجومی در ارتفاع 271 متری از سطح کره زمین با نام  جادوی شب  در رواق هنری تهران برج  میلاد در مراسم  افتتاحیه  پنج شنبه  14  شهریور ساعت 18 -22  دایر خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

تهران پنج شنبه 14 شهریورتا28شهریور 1392
نمایشگاه جادوی شب
با موضوع عکاسی و نقاشی  نجومی در برج میلاد
در این  نمایشگاه از تلفیق اجرام اعماق آسمان و مناظر زیبا ، بکر و سمبلیک  زمینی ترکیبی بوجود آمده است که بتوانیم آنچه در آسمانها با چشم نادیدنی است را به تصویر درآوریم و در کنار عکسهای  نجومی  آن بخش از زیبای های  زمینی  واجرام  اعماق آسمان که در شب  پنهان مانده است را در هم بیامیزیم و سبکی نوین از نقاشی نجومی را  که  ترکیبی از سبکهای رئال  و مدرن  است را بسازیم  تا این  زیبایهای  نهفته  در جهان هستی را به تصویر بکشیم که برای اولین بار در ایران به نمایش در خواهد آمد. لذا از کلیه دوستان و علاقمندان  دعوت  به عمل  می آوریم  تا در  نمایشگاه  و مراسم افتتاحیه شرکت به عمل آورند .
قابل توجه دوستان برای شرکت در مراسم افتتاحیه و اختتامیه نمایشگاه احتیاج به تهیه بلیط نمی باشد و تنها ذکر نام نمایشگاه جادوی شب در محل ورودی آسانسور سی  لابی برج کافی است .

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • آنالما

    آنالما عکاس: پریسا باجلان آنالما شکلی است به صورت عدد هشت لاتین کشیده که با ترسیم موقعیت دقیق، یاعکسبرداری از قرص[…]

  • شَفَق قُطبی

    شَفَق قُطبی عکاس:پریسا عابری شَفَق قُطبی یکی از پدیده‌های جوی کرهٔ زمین است. شفق قطبی پدیدهٔ ظهور نورهای رنگین و متحرک در[…]

  • هلال صبحگاهی جماد الاول ۱۴۴۴

    هلال صبحگاهی جماد الاول ۱۴۴۴ عکاس: محمد سلطان الکتابی جمادی الاول، پنجمین ماه سال هجری قمری است.جمادی‌ از ریشه ‌جمادا (جَمُدَ) به ‌معنای ‌انجماد، سرمای ‌سخت ‌و[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.