آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
 با تلاش آقای مرتضی مرادلی و خانم اوین حمیدی، نخستین نمایشگاه نقاشی وعکاسی نجومی در ارتفاع 271 متری از سطح کره زمین با نام  جادوی شب  در رواق هنری تهران برج  میلاد در مراسم  افتتاحیه  پنج شنبه  14  شهریور ساعت 18 -22  دایر خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

تهران پنج شنبه 14 شهریورتا28شهریور 1392
نمایشگاه جادوی شب
با موضوع عکاسی و نقاشی  نجومی در برج میلاد
در این  نمایشگاه از تلفیق اجرام اعماق آسمان و مناظر زیبا ، بکر و سمبلیک  زمینی ترکیبی بوجود آمده است که بتوانیم آنچه در آسمانها با چشم نادیدنی است را به تصویر درآوریم و در کنار عکسهای  نجومی  آن بخش از زیبای های  زمینی  واجرام  اعماق آسمان که در شب  پنهان مانده است را در هم بیامیزیم و سبکی نوین از نقاشی نجومی را  که  ترکیبی از سبکهای رئال  و مدرن  است را بسازیم  تا این  زیبایهای  نهفته  در جهان هستی را به تصویر بکشیم که برای اولین بار در ایران به نمایش در خواهد آمد. لذا از کلیه دوستان و علاقمندان  دعوت  به عمل  می آوریم  تا در  نمایشگاه  و مراسم افتتاحیه شرکت به عمل آورند .
قابل توجه دوستان برای شرکت در مراسم افتتاحیه و اختتامیه نمایشگاه احتیاج به تهیه بلیط نمی باشد و تنها ذکر نام نمایشگاه جادوی شب در محل ورودی آسانسور سی  لابی برج کافی است .

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان

  • رد ستارگان بر فراز کاخ باستانی

    رد ستارگان بر فراز کاخ باستانی عکاس: حمیدرضا اسماعیل سخن عکاس:اینجا کاخ تچر و کاخ انحصاری داریوش اول، شاه بزرگ امپراتوری هخامنشی است. من و داریوش[…]

  • کسوف جزئی سوم آبان ۱۴۰۱

    کسوف جزئی سوم آبان ۱۴۰۱ عکاس: مهیار مرادی چافی خورشیدگرفتگی یا کُسوف یا خورگرفت، هنگامی رخ می‌دهد که سایه ماه بر بخشی از زمین بیفتد[…]

  • Ngc6888

    Ngc6888 عکاس: بیژن مروج الاحکامی سحابی NGC 6888 که به نام سحابی هلالی نیز شناخته می شود، یک حباب با قطر[…]

رویدادهای آسمان شب را در ایمیل خود دریافت کنید.


Receive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

فروشگاه

برای پشتیبانی از سایت آسمان شب ایران ابزارهای ستاره‌شناسی خود را از فروشگاه ایران اپتیک خریداری فرمایید، با سپاس از شما دوستان و همراهان گرامی.