آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی

به‌روزرسانی در دست انجام است

بازدیدکنندگان گرامی،
در تلاش هستیم سایت آسمان شب ایران را با Joomla 4 بازسازی کنیم. از این رو تا پایان کار ما شاید بخش‌هایی از سایت درست نمایش داده نشوند. برای این از شما پوزش می‌خواهیم. آسمان شب ایران در روزهای آینده بهتر از گذشته در دسترس شما خواهد بود.

آسمان شب ایران، دوره آموزش عکاسی آسمان شب را با حضور امیر شاهچراغیان برگزار می‌کند. این دوره از روز شنبه 5 خرداد 1397 آغاز می‌شود.

داشتن تصویری از آسمان شب به همراه مناظر زمینی برای هر فرد علاقه‌مند به عکاسی و ستاره‌شناسی بسیار ارزشمند است. در همین راستا "آسمان شب ایران" دوره آموزش عکاسی آسمان شب را با حضور عکاس آسمان شب به همراه مناظر زمینی (landscape)، امیر شاهچراغیان برگزار می‌کند. در این دوره آموزشی مواردی همچون آشنایی با تجهیزات عکاسی آسمان شب (دوربین، لنزها، فیلترها و ...)، تنظیمات عکاسی آسمان شب (دیافراگم، iso,  نوردهی و ...)، ساخت تصاویر رد ستاره‌ای و پانوراما و پردازش تصاویر آسمان شب به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

مشخصات دوره آموزش عکاسی آسمان شب:

مدرس دوره:  امیر شاهچراغیان، عکاس آسمان شب به همراه مناظر زمینی (landscape)

شروع دوره:  شنبه 5 خرداد 1397

تعداد جلسات: 5 جلسه، هر هفته روزهای شنبه

زمان برگزاری کلاس‌ها:  شنبه‌ها از ساعت 17 تا 19

محل برگزاری کلاس‌ها: تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، 35 غربی، خیابان سیاوش، بن بست گلپیچک، مرکز کارآفرینی شهرداری، طبقه اول، دفتر آسمان شب ایران

شهریه دوره: 140 هزار تومان

روشهای ثبت نام:

ثبت نام آنلاین در سایت ایران اپتیک به آدرس زیر:

www.iranoptic.ir

ثبت نام تلفنی:

88856021 - 66175765 - 09120228419

 

 1009 astrophotography landscape 03 97 01

 

 

celestron banner 02

iranoptic 03