آموزشگاه آنلاین ستاره‌شناسی: آموزش ببینید، تلسکوپ جایزه بگیرید! نام‌نویسی
وب سایت آسمان شب ایران به عنوان یکی از وب سایتهای برتر در زمینه اطلا رسانی در زمینه ستاره شناسی در ایران مطرح است. این وب سایت از سال 1383 به صورت مداوم به رویه خود عمل کرده است و در این راستا در سال 1386 به مقام دوم و سال  1387 به مقام اول در جشنواره وب لاگ ها و وب سایتهای فضایی ( سازمان فضایی ایران ) دست یافت.
شرکتها، انجمنها، سازمانها و نهادهای علمی می توانند با دادن آگهی در این وب سایت سهم مهم در ترویج برنامه های خود داشته باشند. آسمان شب ایران با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در  آسمان شب ایران  قیمت منصفانه آن و با توجه به تعداد نمایش آگهی به بازدیدکنندگان ، کمترین تاثیر منفی در محتوای وبسایتی است و در نتیجه دید مثبت خوانندگان به آگهی نمایش داده شده و عدم نیاز به حذف یا مخفی کردن آن و همچنین مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.
بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه (50 پیکسل عرض و 140 پیکسل در طول) که یکی از اندازه های استاندارد بنرهای تبلیغاتی است و با توجه به تعداد نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز در بالای وب سایت نمایش داده می شود.
 آگهی هایی که به این وب سات داده می شود در مجموعه وب سای های تحت نظارت نیز درج خواهد شد. وب سایت هایی مانند :
 
www.astrotalk.ir    تالار گفتگوی آسمان شب
 
 

 

 
جدول قیمت های آگهی در وب سای آسمان شب ایران
کلاس مکان نمایش مدت نمایش هزینه ( ریال )
A کل صفحه یکماهه 400.000
B کل صفحه سه ماهه 1.000.000
C کل صفحه شش ماهه 1.800.000
D کل صفحه یکساله 2.000.000

 


نحوه تماس و سفارش آگهی
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با شماره 09392755390 تماس حاصل نمایید.

 

نویسنده: خسرو جعفری زاده

مدیر وب سایت آسمان شب ایران، عکاس آسمان شب

celestron banner 02

iranoptic 03

هر هفته یک چهره از آسمان شب ایران را پیش چشمان شما خواهیم آورد
  • مثلث تابستانی

    عکاس: صابر کریمی هنوز رسما تابستان در نیمه شمالی زمین از راه نرسیده، اما آسمان ما شروع به تابستانی کردن خود می کند. در این

    ...
  • شفق قطبی

    عکاس: حسین نصری شفق قطبی، پدیده‌ای جوی است که بر اثر برخورد ذرات پرانرژی خورشید با جو فوقانی زمین به وجود می‌آید؛ در حالت

    ...